TOP Taste B.V.
Kloosterpoort 33
4421 SN Kapelle
The Netherlands

Tel.: +31(0)113-246 300
Fax: +31(0)113-246 301

E-mail: info@top-taste.nl

 

Kontakt

Firma Top Taste — należąca do grupy Top Onions — ma kilka zakładów produkcyjnych.

Stale inwestujemy w podnoszenie jakości obsługi i budowanie trwałych relacji z klientami — zaspokajanie ich potrzeb jest przecież podstawą naszej działalności. Każdemu klientowi wyznaczamy osobę kontaktową (kierownika ds. kontaktów), która zawsze służy pomocą i udziela odpowiedzi na pytania.

T. +31 (0)113 315 075
M. +31 (0)612728066
F. +31 (0)113 315 060
E. rinus@toponions.com

Skype: rinus-toponions

T. 31 (0)113 315 050
E. jliebregts@toponions.com

Hilbert Bosman Kierownik działu sprzedaży

T. +31 (0)113 635 710
M. +31 (0)620 396 810
E. hilbert@cropalliance.com

Arie Pronk Export sales manager

T. +31 (0)113 246 300
M. +31 (0)6 223 877 23
F. +31 (0)113 246 301
E. A.Pronk@top-taste.nl

Rogier Janssen General manager sales & marketing

T. +31 (0)113 246 300
M. +31 (0)6 108 991 46
F. +31 (0)113 246 301
E. r.janssen@top-taste.nl

Sales

T. +31 (0)113 315 080
M. +31 (0)6 512 074 69
F. +31 (0)113 315 060
E. rob@topshallots.com

Loura van den Berge SPRZEDAŻ WEWNĘTRZNA / TRANSPORT

T. +31 (0)113 635 712
E. loura@cropalliance.com

T. +31 (0)113 315 087
M. +31 (0)651359023
F. +31 (0)113 315 060
E. b.wilschut@toponions.com

Skype: -

T. +31 (0)113 315 088
M. +31 (0)612933645
F. +31 (0)113 315 060
E. r.hitzerd@toponions.com

T. +31 (0)113 315 063
M. +31 657 76 97 61
F. +31 (0)113 315 060
E. joseantonio@toponions.com

Martijn Potter KIEROWNIK DS. JAKOŚCI

E. martijn@cropalliance.com

Rien Murre DZIAŁ SPRZEDAŻY

T. +31 (0)113 315 051
M. +31 (0)6 513 609 39
F. +31 (0)113 315 060
E. rien@toponions.com

Erwin Groen DZIAŁ SPRZEDAŻY

T. +31 (0)113 315 064
M. +31 (0)6 125 419 10
F. +31 (0)113 315 060
E. erwin@toponions.com

TOP Onions Nederland

TOP Onions b.v.
Baarlandsezandweg 5
4431 NJ ‘s-Gravenpolder
The Netherlands

TOP Oignons France

TOP Oignons S.r.l.
Rue de la Sucrerie 3
62121 Bihucourt
France

TOP Flavours USA

TOP Flavours USA Inc
170 East Island Road
OR97914 ONTARIO
USA

TOP Taste B.V.

Kloosterpoort 33
4421 SN Kapelle
The Netherlands

Crop Alliance B.V.

Oude Dierikpolderweg 1
4435 NE Baarland
The Netherlands

TOP Onionsets Nederland

TOP Onions b.v.
Baarlandsezandweg 5
4431 NJ ‘s-Gravenpolder
The Netherlands